Łamigłówki na czas
6+,  9 +,  Edukacyjne

101 Niesamowitych Łamigłówek na czas

Dziś mam dla Was propozycję na ciekawy i fajny prezent mikołajkowy. To zeszyt ćwiczeń, w którym dzieci znajdą aż 101 Niesamowitych Łamigłówek na czas.

Zabawa polega na tym, że każde z zadań ma przypisany odpowiedni do stopnia trudności czas realizacji. Czas znajduje się na niebieskiej kropce, na górze każdej strony. Jest to czas, w którym dziecko powinno wykonać zadanie.

Dzieci lubią wyzwania, a umiejętność samodzielnego ustawienia stopera, który odmierza czas to dodatkowa atrakcja.

Rodzaje zadań do wykonania

Różnorodność zadań jest ogromna. Zarówno pod względem stopnia trudności, które rośnie wraz z numerem strony. Jak również rodzaju zadań. Znajdziecie tu labirynty, które mój Syn lubi najbardziej na świecie, dopasowywanie elementów obrazka, cienie, puzzle, działania, wyszukiwanie różnic i podobieństw, łączenie w pary, kolorowanki, dopasowywanie elementów przestrzennych i jeszcze wiele innych.

Zadania są tak skonstruowane, że zarówno dziewczynki jak i chłopcy będą zachwyceni. To łamigłówki dla wielbicieli przyrody, matematyki, bajkowych postaci, przestrzennych i geometrycznych wyzwań i pełnych kolorów ilustracji. Niektóre zadania tryskają kolorem, inne zaś są stonowane, kierując umysł na inne tory.

Książka z łamigłówkami to świetny trening umysłu poprzez zabawę. Rozwija spostrzegawczość, kreatywność, wyobraźnię, dyscyplinuje i rozwija koncentrację.

101 Niesamowitych łamigłówek na czas opracowano w formacie zbliżonym do A4 (21,5 x 28 cm) więc jest dużo miejsca do pracy, a sztywniejsze kartki sprawiają, że mamy wrażenie raczej książki niż zeszytu ćwiczeń.

Polecam 101 Niesamowitych łamigłówek na czas jako super fajny prezent, w którym znajdziecie miks zabawy i nauki.

Zobaczcie galerię wybranych stronic:

101 Niesamowitych Łamigłówek na czas, praca zbiorowa, wydawnictwo Olesiejuk, 128 stron, wiek powiedziałabym 6+

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Stay-connected_1.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *