3 +,  Edukacyjne

Book & Jigsaw, Under the Sea – puzzle i książeczka z zadaniami

Book & Jigsaw, Under the sea to prezent, który nas pozytywnie zaskoczył

Z wielką przyjemnością podzielę się z Wami pomysłem  na ciekawy prezent dla dzieci. Ucieszy on zarówno dziewczynki jak i chłopców.

Oto Book & Jigsaw, zestaw puzzli wraz książką w pięknym kolorowym pudełku, który dostał w prezencie mój Syn.

Puzzle pełne niespodzianek

Puzzle o tematyce morskiej Under the sea /Pod wodą/ przedstawiają niezliczoną ilość bajecznie kolorowych stworzeń, wokół zatopionego wraku. Na ułożonym ze 100 kawałków obrazku (wymiary 213 x 309 x 51mm) dzieci znajdą przeróżne gatunki ryb i innych żyjątek, jak na przekład koniki morskie. Naprawdę układanie tego obrazka to duża frajda dla dziecka.

Książeczka pełna zagadek

Książeczka to raczej zeszyt. Na kolorowych i zatłoczonych postaciami zwierząt ilustracjach, umieszczono w chmurkach zagadki. Zagadki zadają zwierzęta i są one w języku angielskim. Zadaniem dziecka jest odszukanie zadanych elementów. Przykładowe pytania, to:

Count the swimming penguins.

Where is the key to the treasure chest?

Someone has dropped a watch but where?


Książeczka ma 24 strony, z czego prawie wszystkie to zadania typu wyszukaj. Natomiast ostatnia strona to kolorowanka pełna detali. Na końcu znajdziemy też stronę z odpowiedziami do zadań. Zeszyt ma miękką okładkę i standardowe rozmiary. Wygodny i poręczny, aby zabrać ze sobą.

Książeczka jest z pewnością dobrym treningiem na spostrzegawczość i obcowanie z językiem angielskim. Puzzle ćwiczą umysł i kształtują wyobraźnię dziecka. Nie wspomnę o wspólnej, doskonałej zabawie przy ich układaniu.

Book & Jigsaw to nasz dobrze spędzony czas. Żadne dziecko nie pozostanie obojętne na tak wspaniałą mieszankę kolorów. Sami sprawdźcie. Mój Syn jest zachwycony prezentem. Polecamy!

Book & Jigsaw, Under the sea, wydawnictwo Usborne, puzzle 100 elementów, książka 24 stronyNasz zestaw był prezentem, polecam szukać na amazonie lub allegro.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *