3 +

The Big Book of Big Bugs

The Big Book of Big Bugs to kolejna po The Big Sea Creatures, książka obrazkowa. Tym razem mamy okazję podziwiać niesamowity świat owadów, jak żywy. Każdy z prezentowanych okazów opatrzony jest piękną ilustracją wraz z opisem, z którego dzieci mogą się wiele dowiedzieć. W książce znajdziecie przedstawicieli wielu gatunków, od pięknych motyli i żuków aż po nieco odrażające chrząszcze, skorpiony i szczypawki. Każda strona tej książki jest absolutnie zadziwiająca.

Dla mojego syna i dla mnie, The Big Book of Big Bugs to kolejna ekscytująca przygoda nie tylko ze względu na temat jakim jest owadzi świat ale również z uwagi na przepiękne wydanie. Okładka książki i karty wewnątrz są sztywne, a cztery z pośród stron rozkłada się do naprawdę dużych rozmiarów, który pozwala doświadczyć dzieciom spotkania z tymi przedziwnymi stworzeniami i poczuć się entomologiem. Zdecydowanie polecam tę przygodę.

The Big Book of Big Bugs, Emily Bone, Fabiano Fiorin, wydawnictwo Usborne, 16 stron, wiek 3+

Moja ocena: 

Naszą książkę kupiłam http://bookids.pl/, teraz jak widzę nie jest dostępna ale w księgarniach interenetowych na pewno znajdziecie.

Jeśli świat owadów to bajka Twojego dziecka, koniecznie obejrzyjcie bajkę The Beat Bugs w telewizji Netflix (jest tylko po angielsku ale jest świetna). Ofiacjalny trailer tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=K_Ev_Es7onw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *