3 +,  Anglojęzyczne

Busy Train Book to książka dla Malucha, która bawi i uczy

Busy Train Book to zaskakująca propozycja od wydawnictwa Usborne. To niezwykle opasła, gruba książka kartonowa, która wymaga specjalnego miejsca w dziecięcej biblioteczce. Mimo swojej objętości książka ma dziesięć stron, a w środku pięć plansz. Za to jakich!

Książka Busy Train Book kryje w sobie niespodziankę w postaci niewielkiej, czerwonej ciuchci. Fantastyczna sprawa dla najmłodszych miłośników pojazdów wszelkich. Na pierwszej ilustracji autorka objaśnia w jaki sposób korzystać z zabawki.

Pull -back Busy Train Book to podróż załączoną do książki, czerwoną ciuchcią przez kolejne przyjazne dziecku plansze. Jadąc ciuchcią dziecko może więc podziwiać krajobrazy i oglądać różne miejsca jak kąpielisko czy zoo. Tory umieszczone są we wgłębieniu w kartkach, dlatego właśnie stronice są tak grube.

Wydawnictwo Usborne wie co lubią dzieci. Ilustracje są pełne kolorów, postaci ludzi i zwierząt, a wszystko zaprezentowane w prosty i wyrazisty sposób. Sami popatrzcie.

Cała podróż okraszona jest krótkimi, prostymi tekstami w języku angielskim. W sam raz do czytania z Maluchem.

Myślę, że to książka która będzie angażować i cieszyć małego czytelnika przez dłuższy czas. To świetny pomysł na prezenet, bawi i edukuje.

Busy Train Book, Watt Fiona, Usborne, stron 10, wiek 3+ Watt Fiona

Książka Busy Train Book szuka właściciela, jeśli ktoś chciałby ją kupić, proszę o kontakt na #NiceStoryPLDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziesięć + 12 =