Dolina Muminków
3 - 5,  Aktywizujące,  Bajkowe Stworzenia,  Kreatywne

Dolina Muminków – książka do wyklejania

Czy wśród waszych dzieci są miłośnicy Doliny Muminków? Założę się, że tak! Otóż pojawiła się przepiękna książeczka do wyklejania, która dzieci zaskoczy.

Dolina Muminków to propozycja dla najmłodszych dzieci, w której znajdą swoich ulubionych muminkowych bohaterów oraz mnóstwo naklejek do wykorzystania. We wnętrzu znajduje się osiem pięknych scen, które dzieci mogą kreatywnie zaprojektować. I to nie raz, bo specjalny papier pozwala na łatwe odklejanie i ponowne naklejanie. Poza tym błyszczący papier sprawia, że wszystko wygląda pięknie i jakby nabiera głębi i kształtu.

Książka do wyklejania z ulubionymi bohaterami to doskonała kreatywna zabawa, ćwiczenie małych rączek i wielka dziecięca satysfakcja z własnego dzieła.

Każdą ze scen opatrzono krótkim komentarzem z podpowiedzią. Kolorowe ramki są zachętą i inspiracją dla dzieci.

Kogo dzieci spotkają na stronicach tej książeczki? Ryjka, Małą Mi, Włóczykija, Muminka, Pannę Migotkę, Mamę i Tatę Muminka oraz Bobka. Z przyjemnością przypomniałam sobie te sympatyczne postacie.

Dolina Muminków książka do wyklejania to pomysł jak zająć malucha podczas wakacyjnego wolnego czasu albo w podróży. Cienka i lekka pojedzie z wami wszędzie, a projektowanie i zabawa zajmie dziecku trochę czasu.

Na wakacyjny czas proponuję też fajną książkę Co wolisz? Zabawa dla całej rodziny. Zajrzyjcie do wpisu, aby ją zobaczyć >TUTAJ

Dolina Muminków – książka do wyklejania, Marta Stochmiałek, wydawnictwo Harperkids, 16 stron, wiek 3-6 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *