Warszawa Ucieczki z Miasta
Aktywizujące,  Dla Rodziców,  Edukacyjne,  Przewodniki,  Przyrodnicze

No to hop za miasto – Warszawa Ucieczki z Miasta

Sezon wakacyjny rozpoczęty, a dla tych co planują wycieczki dalsze i bliższe nim nastąpi upragniony urlop proponuję Warszawa Ucieczki z Miasta. Bogaty, zasobny w propozycje przewodnik prezentujący 64 wycieczki po Mazowszu i nie tylko.

Znalazłam w nim wiele inspiracji jak ciekawie, wartościowo spędzić czas na szlaku, nie koniecznie super zatłoczonym. Zalety tego wydania to bardzo czytelna i dobrze zorganizowana przestrzeń i dużo dużo pomysłów.

Przewodnik podzielono na trzy części:

  • wycieczki na kilka godzin – na przykład spływ kajakowy Świdrem.
  • na jeden dzień – wrzosowiska w Puszczy Kamienieckiej.
  • na weekend – Łosiostrada w Biebrzańskim Parku Narodowym.

Każdy z rozdziałów prezentuje kilkanaście urozmaiconych propozycji. Od obcowania z naturą płynąc na kajaku, czy wylegując się na plaży, przez parki rozrywki, zamki oraz muzea do bazy gastronomicznej oraz noclegowej. Sporo informacji historycznych o prezentowanych obiektach lub ważnych wydarzeniach w regionie. Szczegóły dojazdu i informacje praktyczne na przykład gdzie smacznie serwują pierogi, a gdzie lepiej zabrać swój prowiant.

Przyjazne, oznaczone grafikami mapki z pewnością łatwo rozczytają również dzieci. Cały przewodnik wypełniaj zdjęciami i grafikami. Na końcu książki znajduje się też indeks wszystkich miejsc.

W serii No To Hop za miasto znajdziecie również inne miasta: Łódź, Kraków, Wrocław, Górny Śląsk,

Warszawa Ucieczki z Miasta, Malwiną i Artur Flaczyńscy, wydawnictwo Bezdroża, 340 stron, dla rodzin i ciekawych świata

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *