0 - 3,  3 +,  Uczucia i Obyczaje,  Zwierzęta

To Moja Bajka – poznaj książeczki dla najmłodszych

Najczęściej piszę o książkach, które aktualnie czytamy, stosownie do wieku moje Syna. Jednak jest tyle cudownych książek dla najmłodszych dzieci, że postanowiłam również i o nich od czasu do czasu napisać. Wielu rodziców o nie pyta, a i my czasem do nich sięgamy ponownie. Dziś jednak chcę Wam pokazać nowość, serię To Moja Bajka. To książeczki dla najmłodszych, w których mały czytelnik staje się bohaterem. Gdy mój Syn był mały uwielbiał książki, w których coś można było przykleić, dorysować, odszukać i zostawić swój ślad. Dlatego ta seria od razu bardzo nam się spodobała. Zaraz opowiem Wam jak w prosty sposób można dokonać personalizacji historii w To Moja Bajka.

W serii To Moja Bajka znajdziecie krótkie historyjki dla dziewczynek i chłopców, zaprojektowane tak, aby po wklejeniu w specjalne okienko, imienia dziecka, stało się ono bohaterem opowiadania. Okno do umieszczenia imienia znajduje się u góry każdej strony, a kolorowe literki – naklejki są dołączone do książki. Czytając tekst, wpisane literkami imię, wkomponowuje się w treść opowiadania. I tak,

„Jan jeździ koparką. Koparka jest ogromna i jasnożółta i robi BRRRRUM, BRRRRUM, BRRRUM!”.

„Amelka podskakuje wysoko. – Nareszcie! To moja szansa, by zostać PRAWDZIWYM SUPERBOHATEREM! Nic się ie bój. Będziesz ze mną bezpieczny.

Chcę Wam pokazać dwa kolorowe tytuły, w których tak jak już powyżej wspomniałam, na przykład Janek jeździ koparką, albo Amelka ratuje przyjaciół. Opowiadania są ciepłe i przynoszą pozytywny, prosty przekaz. Każdy Maluch z przyjemnością stanie się bohaterem, który dzięki swojej wspaniałej koparze wydobędzie wielki skarb czy zbierze się na odwagę superbohatera i uratuje słabszego od siebie.

Książeczki są niezwykle kolorowe, a bohaterzy sympatyczni. Dzieci spotkają tu wiele lubianych przez siebie zwierzątek.

Na uwagę zasługuje też solidna, gruba oprawa, która przejdzie zwycięsko nie jedną próbę.

Tutaj znajdziecie też inne tytuły z serii To Moja Bajka.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych stronic z książeczek. Wasze dzieci je polubią.

To Moja Bajka, Twoje imię Ratuje Przyjaciół, Twoje imię jeździ koparką, wydawnictwo Wilga, 22 strony, dla maluchów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *