0 - 3,  3 - 5,  Uczucia i Obyczaje,  Zwierzęta

To Moja Bajka – poznaj książeczki dla najmłodszych

Najczęściej piszę o książkach, które aktualnie czytamy, stosownie do wieku moje Syna. Jednak jest tyle cudownych książek dla najmłodszych dzieci, że postanowiłam również i o nich od czasu do czasu napisać. Wielu rodziców o nie pyta, a i my czasem do nich sięgamy ponownie. Dziś jednak chcę Wam pokazać nowość, serię To Moja Bajka. To książeczki dla najmłodszych, w których mały czytelnik staje się bohaterem. Gdy mój Syn był mały uwielbiał książki, w których coś można było przykleić, dorysować, odszukać i zostawić swój ślad. Dlatego ta seria od razu bardzo nam się spodobała. Zaraz opowiem Wam jak w prosty sposób można dokonać personalizacji historii w To Moja Bajka.

W serii To Moja Bajka znajdziecie krótkie historyjki dla dziewczynek i chłopców, zaprojektowane tak, aby po wklejeniu w specjalne okienko, imienia dziecka, stało się ono bohaterem opowiadania. Okno do umieszczenia imienia znajduje się u góry każdej strony, a kolorowe literki – naklejki są dołączone do książki. Czytając tekst, wpisane literkami imię, wkomponowuje się w treść opowiadania. I tak,

„Jan jeździ koparką. Koparka jest ogromna i jasnożółta i robi BRRRRUM, BRRRRUM, BRRRUM!”.

„Amelka podskakuje wysoko. – Nareszcie! To moja szansa, by zostać PRAWDZIWYM SUPERBOHATEREM! Nic się ie bój. Będziesz ze mną bezpieczny.

Chcę Wam pokazać dwa kolorowe tytuły, w których tak jak już powyżej wspomniałam, na przykład Janek jeździ koparką, albo Amelka ratuje przyjaciół. Opowiadania są ciepłe i przynoszą pozytywny, prosty przekaz. Każdy Maluch z przyjemnością stanie się bohaterem, który dzięki swojej wspaniałej koparze wydobędzie wielki skarb czy zbierze się na odwagę superbohatera i uratuje słabszego od siebie.

Książeczki są niezwykle kolorowe, a bohaterzy sympatyczni. Dzieci spotkają tu wiele lubianych przez siebie zwierzątek.

Na uwagę zasługuje też solidna, gruba oprawa, która przejdzie zwycięsko nie jedną próbę.

Tutaj znajdziecie też inne tytuły z serii To Moja Bajka.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych stronic z książeczek. Wasze dzieci je polubią.

To Moja Bajka, Twoje imię Ratuje Przyjaciół, Twoje imię jeździ koparką, wydawnictwo Wilga, 22 strony, dla maluchów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × 5 =