Nicestory blog o książkach dla dzieci

Nicestory blog o książkach dla dzieci – Witaj!

Mam na imię Sylwia. Jestem mamą Janka oraz wielką miłośniczką literatury dziecięcej. Zamysł stworzenia Nicestory bloga o książkach dla dzieci powstawał długo, aż … jeden z moich ulubionych blogów książkowych został zawieszony. Pomyślałam… teraz albo nigdy 🙂

Nicestory blog o książkach dla dzieci

Nicestory blog o książkach dla dzieci jest pełen inspirujących oraz wartościowych recenzji książek dla dzieci. Tworzę to miejsce z pasją od kilku lat. Znajdziesz tu subiektywne recenzje książek, które czyta moja rodzina. Piszę o książkach godnych polecenia. Moje opinie są odzwierciedleniem tego, co czujemy kiedy czytamy lub przeglądamy. Największą frajdę sprawiają nam edukomiksy, książki podróżnicze oraz przyrodnicze jak również przygodowe. Takie które otwierają cały świat oraz sprawiają, że jest on na wyciągnięcie ręki.

Co znajdziecie na Nicestory?

  • Tytuły książek, które inspirują, bawią oraz edukują młode umysły.
  • Przemyślane unikalne recenzje książek, które oddają radość z czytania z dzieckiem.
  • Różnorodne gatunki literackie rozpalające wyobraźnię.
  • Książki dla rodziców. Książki na temat rodzicielstwa oraz rozwoju osobistego, jak również pasji.
  • Wywiady oraz rozmowy z autorami książek dla dzieci.
  • Informacje o nominowanych autorach oraz najlepsze nagrodzone tytuły książek dla dzieci w Polsce i za granicą.

Na stronie nie zamieszczam informacji o rzeczach, do których sama nie jestem przekonana. Możesz mieć pewność, że pokazuję tylko książki, w które naprawdę wierzę.

Nicestory blog o książkach dla dzieci

Poza Nicestory publikuję teksty w mediach związanych z literaturą dziecięcą, na przykład na portalu qlturka lub dla pisma gaga tutaj.

Poprzez swoje zaangażowanie w krzewienie czytelnictwa oraz wartościowej literatury dziecięcej, wspieram akcję Cała Polska Czyta Dzieciom. Wierzę w moc książki oraz jej dobry wpływ na rozwój dzieci.

Cała Polska Czyta Dzieciom

Dziękujemy za odwiedzenie Nicestory

Zapraszamy do odkrywania oraz angażowania się i rozpoczęcia z nami literackiej przygody. Pamiętaj, że każda przewrócona strona to odkrywany świat.

Rozgość się, zapraszam serdecznie.

Jestem autorką wszystkich zamieszczonych na blogu tekstów. Zdjęcia książek jak również grafiki wymyślam sama. Nie kopiuj ich bez mojej zgody. Jeśli chcesz skorzystać ze stworzonych przeze mnie treści napisz do mnie na sylwia@nicestory.pl

Udostępniając treść pamiętaj o podaniu bezpośredniego odnośnika do bloga Nicestory.