Kocham cię całym sercem
0 - 3,  3 - 5,  Uczucia i Obyczaje

Kocham cię całym sercem to opowieść o sile rodzicielskiej miłości

Dziś chcę wam pokazać książkę pod wiele mówiącym tytułem Kocham cię całym sercem. To propozycja dla najmłodszych czytelników. Opowieść o rodzicielskiej miłości mamy niedźwiedzicy i jej małej Misi, która odkrywa świat, bawi się i psoci. Jednak cokolwiek by się nie zdarzyło mama mówi …„Pamiętaj o tym. Nawet gdy będziesz daleko stąd, moja miłość zawsze zostanie przy tobie”.

Za pomocą pięknych, pełnych ciepła ilustracji, autorka opowiada piękną historię. Mali czytelnicy będą towarzyszyć Misi, jej mamie i jej przyjaciołom w leśnej codzienności. Doświadczą radości oraz smutku, uśmiechu i łez, beztroskiej zabawy oraz chwil zamyślenia. Będzie brudna podłoga, przypalone ciasto, umykający latawiec, złamany kwiatek oraz pluskanie w błotku, ale to nic, bo serca kudłatych bohaterek są pełne miłości.

Poniżej zamieściłam kilka wybranych ilustracji. Piękne, a zarazem ujmujące w książce są wszystkie. Aż chciałoby się zamieszkać w misiowym domku, w środku lasu, pośród zieleni i przyjaciół. Wśród małych zwierzątek, które zobaczymy są jeżyk, krecik, borsuk oraz zajączek.

Jestem przekonana, że Kocham cię całym sercem spodoba się dzieciom i rozczuli mamusie podczas czytania. Spędzicie z tą książką piękne chwile. Będziecie mieli okazję do rozmowy o uczuciach i sposobność, aby powiedzieć swojemu dziecku o tym, że rodzic, czy to mama czy tata kocha na zawsze, bez względu na okoliczności.

O uczuciach przeczytacie również w książce Pewnego dnia niedźwiadku TUTAJ.

Miś

Kocham cię całym sercem, Jane Chapman, wydawnictwo Wilga, 32 strony, twarda oprawa, wiek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *