Zielona Podwodna Łódź
3 - 5,  Dzieci,  Fantasy,  Podwodny Świat,  Przygodowe

Zielona łódź podwodna Przedziadka

Zielona łódź podwodna tym razem zabierze Przedziadka Edwarda Marshall`a oraz czwórkę jego wnuków Lucy, Tom, Em i Bob na poszukiwania Przebabci! Łódź o kształcie wieloryba uniesie się magicznie. Zabierze ich w odległe krainy, a to wszystko za sprawą magicznej busoli „Bum, cyk, świst…”. Najmłodsi czytelnicy wraz z bohaterami będą latać po niebie, spływać z prądem rzeki, odwiedzą dżunglę, aby w końcu zatopić się w morskiej kipieli gdzie spotkają morskiego potwora ale też….Przebabcię.

Książka idealna dla małych czytelników. Pełna wspaniałych, kolorowych ilustracji jak również przygód poruszający dziecięcą wyobraźnię. Nawet spotkanie z gignatyczą ośmiornicą nie wydaje się straszne z nieustraszonym dziadkiem. Odległe zakątki świata wydają się być na wyciągnięcie ręki czy też mrugnięcie oka. Wystarczy tylko poruszyć struny wyobraźni naszych dzieci, a zacznie się świetna przygoda. Ta książka to inspiracja dla wszystkich babć i dziadków. Sami zobaczcie

Poniżej kilka wybranych ilustracji Zielonej Łodzi podwodnej. Wszystkie pełne zadowolonych buziaków, sympatycznych postaci oraz kolorów. Tekst stanowi idealne uzupełnienie.

Autorem przygód Przedziadka jest Paul McCartney, którego większość z nas kojarzy z muzyką. To najbardziej znany członek legendarnego, brytyjskiego zespołu The Beatles. Pisanie książek wyszło mu świetnie. W książce można również odnaleźć muzyczne akcenty.

Pierwsza część nosi tytuł Hej Przedziadku! Okładka poniżej.

Jeśli Zielona łódź podwodna Przedziadka przypadła wam do gustu to polecam równie brawurowe pirackie przygody rodziny Jolley-Rogers. Obejrzycie ją TUTAJ.

Zielona łódź podwodna Przedziadka, Paul McCartney, ilustracje Kathryn Durst, wydawnictwo tektura, 32 strony, wiek 3+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

15 + 19 =