O Nicestory

Witaj na Nicestory,

Mam na imię Sylwia. Jestem mamą Janka oraz wielką miłośniczką literatury dziecięcej. Zamysł stworzenia Nicestory powstawał długo, aż … jeden z moich ulubionych blogów książkowych został zawieszony. Pomyślałam, teraz albo nigdy 🙂

Blog Nicestory pełen inspirujących oraz wartościowych książkach dla dzieci tworzę z pasją od kilku lat. Znajdziesz tu subiektywne recenzje książek dla dzieci, które czytam z Jankiem. Piszę o książkach godnych polecenia. Moje opinie są odzwierciedleniem tego, co czujemy kiedy czytamy lub przeglądamy. Największą frajdę sprawiają nam książki podróżnicze, przyrodnicze oraz przygodowe. Takie, które otwierają cały świat oraz sprawiają, że jest on na wyciągnięcie ręki.

Ostatnio na blogu pojawia się również więcej książek dla rodziców. Na stronie nie zamieszczam informacji o rzeczach, do których sama nie jestem przekonana.

Nicestory

Poza Nicestory publikuję też swoje teksty w mediach związanych z literaturą dziecięcą, na przykład na portalu qlturka.pl lub dla pisma gaga tutaj.

Poprzez swoje zaangażowanie w krzewienie czytelnictwa oraz wartościowej literatury wśród dzieci, wspieram akcję Cała Polska Czyta Dzieciom. Wierzę w moc książki oraz jej dobry wpływ na rozwój dzieci.

Cała Polska Czyta Dzieciom

Jestem promotorem idei Design for Change, globalnego ruchu, który wspiera dzieci w odkrywaniu swoich talentów, budowaniu poczucia wartości i odwagi. Wierzę, że każde dziecko ma w sobie siłę zmieniać świat. Wystarczy zbudzić w nim poczucie, TAK, MOGĘ! wszystko.

Moje Yamaluje

Stworzyłam markę Yamaluje, która tworzy autorskie kolorowanki na wysokogatunkowych tkaninach do wielokrotnego kolorowania. Dla dzieci oraz rodzin. Zapraszam Cię do kreatywnego świata, w którym zabawa nigdy się nie kończy.

www.yamaluje.pl

Yamaluje

Rozgość się, zapraszam serdecznie.