Czytaj dziecku

Czytaj dziecku to miejsce, w którym chcę dzielić się informacjami związanymi ze światem czytelnictwa. Możesz spodziewać się wyselekcjonowanych przez mnie ciekawych artykułów, raportów, godnych uwagi stron internetowych oraz wydarzeń. Wszystkie skupiają się wokół książki jak również czytania.

Pokieruję cię do źródeł, które osobiście uważam za ciekawe oraz wartościowe.

Czytaj dziecku

Do słuchania

Lubisz czytać dziecku tak samo jak słuchać razem książek? Tutaj kieruję cię do magicznych miejsc, gdzie możesz posłuchać za darmo wspaniałych książek w języku angielskim — TUTAJ

Ciekawe artykuły

Tu wrzucam odnośniki do artykułów związanych z czytelnictwem. Jest o super mocy książek oraz dlaczego warto czytać dziecku. Zapraszam TUTAJ

Raporty o czytelnictwie

Ciekawi cię ile książek przeczytali Polacy w minionym roku? WSKAKUJ Znajdziesz tu również inne dane o czytaniu.

Czytaj dziecku

Inspirujące miejsca w sieci pełne książek

W sieci spotkałam wiele miejsc pełnych wiedzy o książkach i inspirujących ludzi zaangażowanych w propagowanie czytelnictwa. Możesz do nich zajrzeć TUTAJ .

Konkursy PL

Konkursy na najlepszą książkę dziecięcą PL

Poznaj nominowanych autorów i najlepsze nagrodzone tytuły książek dla dzieci w Polsce TUTAJ Będziesz wiedzieć, po które książki warto sięgać.

Międzynarodowe konkursy na najlepszą książkę dziecięcą

Warto znać również najlepsze tytuły, osobowości oraz twórców książek dla dzieci w konkursach międzynarodowych TUTAJ. Wśród nich są polskie książki i autorzy.

Jeśli masz pomysł co jeszcze mogłoby znaleść się w Czytaj dziecku, daj znać, napisz na sylwia@nicestory.pl

Nicestory blog o książkach