Zacisze Krecika - To urocza historia o poszukiwaniu miejsca, w którym po prostu można być sobą.
3 - 5,  3 +,  Dla dzieci,  Emocje i Obyczaje,  Zwierzęta

Zacisze Krecika o poszukiwaniu miejsca, w którym można być sobą

Zacisze Krecika to niezwykle sympatyczna i pełna uroku historia ze zwierzęcymi postaciami. Mali bohaterzy pokazują małym czytelnikom, że dobrze być razem wśród przyjaciół. Wspaniale jest mieć dom, ciepłe i bezpieczne miejsce, do które zawsze chce się wracać. Ale również wspaniale jest czuć się w nim dobrze, po prostu być sobą.

Kolorowe leśne ilustracje, pełne włochatych zwierzątek. Ryjków. Pyszczków. Wąsików, wprawią dzieci w dobry nastrój. W tej historii każdy maluch poczuje się jak w domu, dobrze i radośnie.

W domku na drzewie krecika i bobra, co noc świeci się ciepłe światło. I co noc zjawiają się mili i mile widziani leśni goście. Śmieją się razem, bawią, czytają, tańczą. A gości wciąż przybywa i przybywa. Krecik lubi sympatyczne sąsiedzkie towarzystwo, ale czasem marzy aby chwilę odpocząć. Jak każdy z nas. Przyjaciel bób zauważa i rozumie co trapi krecika.

„Krecik poczuł ciepło słońca i oddychał głęboko, a tymczasem popołudnie przeszło z cicha w wieczór”.

Jeśli ciekawi was jaki niezwykły prezent otrzymał krecik od przyjaciół, to zajrzyjcie do książki. Zacisze Krecika to mądra historia o empatii, zrozumieniu oraz wzajemnym szacunku, opowiedziana tak, aby zrozumiały i poczuły ją najmłodsze dzieci.

Warto budować w dzieciach poczucie wartości i pielęgnować to, aby zawsze były sobą.

Książka wydana w twardej okładce, na nieco sztywniejszych, połyskujących stronicach. Urocze ilustracje zachęcają do wertowania raz po raz.

Zacisze krecika

Autorka Jane Chapman specjalizuje się tworzeniu ilustracji jak również ciepłych historii, pełnych emocji i empatii dla najmłodszych. Zajrzyjcie to Kocham was równie mocno, maluszki! jak również Kocham cię całym sercem

Zacisze Krecika, Jane Chapman, wydawnictwo Wilga, 28 stron, wiek 3+

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *