Lisek Julek
0 - 3,  Aktywizujące,  Kartonówki,  Zwierzęta

Lisek Julek – seria dla najmłodszych dzieci

Lisek Julek to seria kartonowych, kolorowych książeczek dla najmłodszych dzieci, którym to rodzice i opiekunowie czytają do uszka. Bohaterami opowiastek są sympatyczne, leśne zwierzątka. Jest kolorowo, radośnie, a zawarte w książkach treści są bliskie maluchom. Każda książeczka to aż 22 strony, pełne akcji, ponieważ słuchanie tu jest interaktywne. Przewidziano dla dzieci wiele zadań do wykonania jak klaskanie, przyciskanie wskazanego elementu na stronie, zachętę do tańca wraz z bohaterem czy poruszanie noskiem wraz z zajączkiem Lucjanem.

Lisek Julek Poznajmy się

W tej części dzieci poznają Liska Julka. Dowiedzą się co lubi jeść i w co się bawi oraz o tym, że na dobranoc zawsze czyta mu do snu mama.

Przyjaciele

Nasz rudy, lisi bohater przedstawia swoich przyjaciół. „Klaśnij dwa razy i powiedz głośno swoje imię, a oni na pewno też się przedstawią”… Dalej dzieci poznają Sówkę Polę, Zajączka Lucjana oraz Myszkę Misię.

Urodziny

W tej książeczce maluchy wraz z Lisiem będą uczestniczyć w jego 2 urodzinach. Będą dmuchać balony, przystrajać pokój oraz robić tort, a na koniec cieszyć się z prezentów, które przyniosą przyjaciele.

Przygoda w lesie

Czas na leśny spacer, w trakcie którego dzieci zrobią z Liskiem bukiet z polnych kwiatów i pomogą rodzinie dzięciołów. Na koniec bukiet dostanie … kto ? mama!

Bardzo urokliwa seria, która bawi dzieci i pięknie opowiada o dobrych emocjach. Proste, kolorowe ilustracje, którym towarzyszy tekst. Książeczki solidnie wykonanie, z twardego ale nieco elastycznego kartonu.

Jeśli szukacie wartościowych książeczkę dla swoich najmłodszych dzieci, to seria Lisek Julek wam się spodoba. Kartonowe książeczki z wierszami Juliana Tuwima znajdziecie TUTAJ.

Lisek Julek: Poznajmy się, Urodziny, Przyjaciele, Przygoda w lesie, wydawnictwo Wilga, każda to 22 kartonowe strony, wiek 0+ do czytania przez opiekuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 5 =