Na Wakacjach
0 - 3,  3 - 5,  Aktywizujące,  Dla dzieci,  Dzieci,  Picture book,  Przygodowe

Na Wakacjach – wyjątkowa książka obrazkowa

Gościmy dziś genialną książkę obrazkową pod tytułem Na wakacjach. To seria wypełniona po brzegi, pełnymi detali ilustracjami. Wasze maluchy ją pokochają. Na wakacjach to tytuł realistyczny, pokazuje codzienność, a bohaterami są mieszkańcy miasteczka. Stronice odkrywają kolejno jak toczy się życie w miasteczku. Co się dzieje na dworcu. Jak przebiega podróż różnymi środkami transportu, a potem docieramy na miejsce rodzinnego wypoczynku. Na końcu książki dzieci znajdą prezentację bohaterów tej ilustrowanej opowieści.

Wymarzone wakacje już wkrótce, tym bardziej jest to tytuł, który maluchy będą chciały oglądać bez końca. Wypatrywać detali. Wyszukiwać postacie. Ci z was którzy znają tę serię wiedzą, że spędzicie z tą książką dłuuugie godziny. Mówię to z doświadczenia. U nas królowały serie Na budowie oraz Auta. Dziesiątki godzin z ich bohaterami za nami. I przyznam, nigdy nie miałam dość.

Przy lekturze tej wyszukiwarki, za każdym „czytaniem” odkryjecie coś nowego. To książka przy której możecie puścić wodze wyobraźni jak również wymyślać niesamowite historie. Rozwijać kreatywność. Mnogość detali sprawia, że dzieci ćwiczą spostrzegawczość i rozwijają umiejętność obserwacji. Poznają różnorodny świat w przyjazny i bezpieczny sposób.

Wymarzone wakacje

Ta historia zaczyna się w miasteczku. Jak widzicie dzieje się wiele. Wszyscy są zajęci swoimi sprawami. Na kolejnej stronie dworzec i jego okolice. Dzieci mogą przyjrzeć się jak on wygląda. Ich uwadze nie umkną rozbrykane dzieci oraz czworonogi, które ostro rozrabiają.

Dalej ruszamy w podróż. Czym kto chce, do wyboru: pociągiem lub autobusem, samochodem albo traktorem, a może żaglówką. Wszystko jest możliwe, bo w końcu to wymarzone wakacje. Ostatnie cztery podwójne stronice prezentują miejsca, do których dotarli bohaterowie. Będzie camping na jeziorem. Wiejskie klimaty. Górskie okoliczności przyrody oraz spokojny wieczór po całym dniu harców w słońcu. Na ilustracjach jest wielu bohaterów jak również mnóstwo różnych aktywności oraz zwierzątek.

W tej serii książek bez tekstu to wy wymyślicie opowieść i uwaga… możecie ją zmieniać bez końca. Wielką frajdę sprawi wam również wyszukiwanie przedmiotów lub postaci.

Seria kartonowa jest wydana z wielką dbałością. Twardy papier nie podda się dziecięcym, kreatywnym rączkom.

W serii powstało wiele ciekawych tytułów. Możecie wybrać to, co was najbardziej interesuje, na przykład: Jedziemy na wycieczkę; Nie ma jak w domu; lub może Statki, Łodzie i Motorówki.

Tytuły w których bohaterami są kreskówkowe postacie z miasta Sprężyna Zdrój to: Auta, Na budowie, Samoloty. Prawdziwy odlot dla fanów motoryzacji.

Aby poznać więcej tytuły zajrzyjcie na stronie wydawcy –> https://babaryba.pl/auto-pakiet-ksiazki-dla-dzieci-o-autach-pojazdach-maszynach-i-gratis

Na Wakacjach, Peter Knorr, Doro Gobel, wydawnictwo Babaryba, 14 sztywnych stron w dużym formacie 23,4 x 30,5 cm, wiek 2+

2 komentarze

  • Gosia

    Ja ostatnio czytałam wspaniałą książkę o dorastaniu! „Draka na antypodach”! Świetna historia, która przypadnie wszystkim do gustu!

    • Nicestory

      Cześć Gosia, właśnie czytam Drakę na antypodach. Podzielę się opinią za jakiś czas. Dużo dobrego słyszałam o niej. Dobrego dnia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *