Minecraft Rocznik 2024
6 - 8,  Dla dzieci,  Minecraft

Minecraft Rocznik 2024 – najważniejsze wydarzenia ze świata Minecrafta

Już jest, wyczekiwany przez fanów gry Minecraft, Rocznik 2024. To oficjalny przegląd wydarzeń oraz przygód jakie miały miejsce w grze w minionym roku. Zebrane w jednym miejscu aktualizacje oraz mnóstwo praktycznych wskazówek dla graczy. Witany na wstępie gracz przeczyta – Nie możemy się doczekać, aby razem z tobą przyjrzeć się wszystkiemu, co wydarzyło się tym roku w świecie Minecraft…, … sięgając po tę lekturę przeżyjesz to wszystko wraz z nami ponownie. Na co więc czekasz? Bierz się do czytania!

Minecraft Rocznik 2024

Przyznam, że zdziwiłam się czytając o minrecraftwoych nowościach. Nie wiem czy ktoś z rodziców lub opiekunów mógłby przypuszczać, że Minecraft nawiązał współpracę z BBC, marką modową Burberry, marką obuwia Crocks, czy twórcami postaci Batmana. Zadziwiające.

W części Wyzwanie – biom Pustynia oraz Ukryte drzwi. Czytelnicy znajdą mnóstwo wskazówek jak grać skutecznie i osiągnąć cele.

Dalej nowe skórki czyli przebrania, które można modyfikować na dowolny sposób.

Dzieci poćwiczą rysowanie owcy i dręczyciela, prześledzą budowanie zamku z piasku oraz chaty na bagnach. Jest również labirynt oraz wykreślanka. Rocznik 2024 pobudza kreatywność, zachęca do projektowania oraz wdrażania własnych pomysłów. Pod koniec quiz o osadnikach, sudoku, opowieści przy ognisku oraz odpowiedzi na pytania.

W minionym roku w grze pojawiło się kilka nowych zwierząt, wśród nich na przykład wielbłądy czy żaby.

Choć nie nadążam za nowinkami i tym co mój syn potrafi zrobić w grze, to nadal lubimy razem pokopać. Jestem dumna i pielęgnuję ten rytuał, kiedy Janek wyposaża mnie w kilof i wskazuje teren, gdzie mogę szukać zasobów. Lubię to, polecam i wam spróbować zrozumieć fenomen Minecrafta.

Minecraft Rocznik 2024 to doskonały prezent na malutkimi krokami zbliżające się święta. Zainteresowani będą czytać z wypiekami na twarzach sprawdzając czy nie umknęła im jakaś aktualizacja.

Rocznik Minecraft 2023 podejrzycie TUTAJ.

Minecraft Rocznik 2024, opracowanie zbiorowe, wydawnictwo Harper Collins, 72 strony, wiek

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *