Minecraft Super Kompaktowe Konstrukcje książka o niezwykłych miniprojektach, które można zrealizować w Minecrafcie!
6 - 8,  9 - 12,  Aktywizujące,  Dla dzieci,  Kreatywne,  Minecraft

Minecraft Super Kompaktowe Konstrukcje

Wiecie już, że u nas w domu Minecraft jest grany. Dlatego książki w tytule z Minecraft są u nas czekane i niezmiernie doceniane. Oto właśnie pojawił się nowy, trzecie tytuł w serii książek o niezwykłych miniprojektach, które można zrealizować w Minecrafcie! Super Kompaktowe Konstrukcje! To kolejny inspirujący poradnik dla graczy o tym, jak tworzyć przestrzenne budowle. Czerpiąc z zaprezentowanych pomysłów czytelnicy, gracze uczą się nowych technik. Jednocześnie mogę je urozmaicać swoimi pomysłami.

Tytuły z serii o minecraftowych budowlach są przygotowane we współpracy z producentami gry i jako jedyne oficjalne tytuły na rynku mogą pochwalić się rekomendacją MOJANG czyli produkt oficjalny.

20 Super Kompaktowych Konstrukcji

Książka prezentuje dokładnie 20 różnorodnych konstrukcji. Od najprostszych do coraz bardziej skomplikowanych i wymagających. W pierwszym rozdziale czytelnicy znajdą praktyczne Wskazówki, które pomogą im tworzeniu. Taką wskazówką jest na przykład informacja ile miejsca będzie potrzebować dana budowla. Spośród projektów mogę wymienić na przykład: szafa z portalem, balon w kształcie świni, wielka czerwona stodoła. Z trudniejszych imponująca Wyspa z Tajną Bazą, Parostatek czy Wieża obserwacyjna. Konstrukcje tych trudniejszych projektów rozrysowano szczegółowo na kilku stronicach, a dodatkowo czytelnik dostaje wskazówkę co jest wyzwaniem w tym projekcie.

Nabyte umiejętności, czytelnik może wykorzystać podczas gry w świecie nierzeczywistym. Jednak, tu słowo do czytelnika „Pamiętaj: nie ma dobrego ani złego sposobu budowania w Minecrafcie. Pomysłowość nie zna granic”. Właśnie z tego powodu polubiłam Minecrafta i lubię jak mój syn w nim tworzy lub spotyka się z równieśnikami.

Zachęcam was do podsuwania tych inspirującej książek, które pozwolą dzieciom, fanom Minecrafta rozwijać swoje umiejętności. I czerpać jeszcze większą radość i satysfakcję z tworzenia.

Zapraszam do kategorii Minecraft TUTAJ, gdzie znajdziecie między innymi serię Saga Stonesword, świetne komiksy Minecraft Tryb Czytania, Rocznik 2023.

Szczególnie polecam Niesamowite Projekty oraz Niesamowite Bazy.

Minecraft Super Kompaktowe Konstrukcje, Thomas McBrien, HarperKids, 96 stron, wiek 8+

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *