Kap Cap Chlap
3 - 5,  6 - 8,  Dla dzieci,  Edukacyjne,  Wiersze

Kap Cap Chlap i inne wierszyki logopedyczne

Kap Cap Chlap i inne wierszyki logopedyczne to nowa, ciekawa propozycja stworzona z myślą o dzieciach, które potrzebują poćwiczyć wymowę i „giętki” język. W książce znalazło się ponad 40 wierszyków. Wierszyki całkiem krótkie oraz nieco dłuższe. Każdy brzmi niezwykle wdzięcznie i stanowi wyzwanie logopedyczne dla młodego czytelnika. Tematyka tekstów jest bardzo zróżnicowana. Jest Stróż róż i Miss Podwórka (kura), Wdzięk Ping – Ponga czy Gad Za Gatki. Pomysłowość oraz humor autorki, Agnieszki Frączek zachwyca. Gra słów jest doskonała.

Ilustracja – kolorowy zawrót głowy

Wyjątkowej urody są nie tylko teksty, ale również ilustracje. Zabawne oraz bliskie dziecięcej stylistyce, wprost nawiązują do treści. Cała książka jest szalonym kolarzem kolorów. Postacie, tła jak również rozmaite esy floresy łączą się, stanowiąc magiczną całość. Czytając i gimnastykując się z wierszykami, dzieci nie będą się nudzić.

Książka wydana została w grubej, solidnej oprawie. W środku dość sztywne, błyszczące stronice. Wydanie przygotowane na małe rączki.

Sięgnijcie po wierszyki logopedyczne jeśli wasze dzieci potrzebują językowych potyczek. Także jeśli chcecie poczytać coś na dobry humor. Pobawcie się razem w czytanie. Polecam Kap Cap Chlap i inne wierszyki logopedyczne. Świetna

Świetne propozycje książek do ćwiczenia Ortografii znajdziecie TUTAJ.

Kap Cap Chlap i inne wierszyki logopedyczne, Agnieszka Frączek, wydawnictwo Wilga, 96 stron, wiek 3+ do czytania przez mamę lub tatę, samodzielne czytanie wierszyków według mnie idealne dla dzieci klas 1-3

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *