0 - 3,  3 - 5,  Edukacyjne

Book & Jigsaw, Under the Sea – puzzle i książeczka z zadaniami

Book & Jigsaw, Under the sea to prezent, który nas pozytywnie zaskoczył

Z wielką przyjemnością podzielę się z Wami pomysłem  na ciekawy prezent dla dzieci. Ucieszy on zarówno dziewczynki jak i chłopców.

Oto Book & Jigsaw, zestaw puzzli wraz książką w pięknym kolorowym pudełku, który dostał w prezencie mój Syn.

Puzzle pełne niespodzianek

Puzzle o tematyce morskiej Under the sea /Pod wodą/ przedstawiają niezliczoną ilość bajecznie kolorowych stworzeń, wokół zatopionego wraku. Na ułożonym ze 100 kawałków obrazku (wymiary 213 x 309 x 51mm) dzieci znajdą przeróżne gatunki ryb i innych żyjątek, jak na przekład koniki morskie. Naprawdę układanie tego obrazka to duża frajda dla dziecka.

Książeczka pełna zagadek

Książeczka to raczej zeszyt. Na kolorowych i zatłoczonych postaciami zwierząt ilustracjach, umieszczono w chmurkach zagadki. Zagadki zadają zwierzęta i są one w języku angielskim. Zadaniem dziecka jest odszukanie zadanych elementów. Przykładowe pytania, to:

Count the swimming penguins.

Where is the key to the treasure chest?

Someone has dropped a watch but where?


Książeczka ma 24 strony, z czego prawie wszystkie to zadania typu wyszukaj. Natomiast ostatnia strona to kolorowanka pełna detali. Na końcu znajdziemy też stronę z odpowiedziami do zadań. Zeszyt ma miękką okładkę i standardowe rozmiary. Wygodny i poręczny, aby zabrać ze sobą.

Książeczka jest z pewnością dobrym treningiem na spostrzegawczość i obcowanie z językiem angielskim. Puzzle ćwiczą umysł i kształtują wyobraźnię dziecka. Nie wspomnę o wspólnej, doskonałej zabawie przy ich układaniu.

Book & Jigsaw to nasz dobrze spędzony czas. Żadne dziecko nie pozostanie obojętne na tak wspaniałą mieszankę kolorów. Sami sprawdźcie. Mój Syn jest zachwycony prezentem. Polecamy!

Book & Jigsaw, Under the sea, wydawnictwo Usborne, puzzle 100 elementów, książka 24 stronyNasz zestaw był prezentem, polecam szukać na amazonie lub allegro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *