Rysowanie Krok po Kroku
3 - 5,  Aktywizujące,  Edukacyjne,  Kreatywne,  Świąteczne

Rysowanie Krok po Kroku – w świątecznym nastroju

Powoli przymierzam się do wpisu o najpiękniejszych naszych książkach świątecznych, które umościły się wygodnie w naszej biblioteczce. Tymczasem na dobry początek pokażę Wam kolejny tytuł z serii Rysowanie Krok po Kroku – Mikołaje, pingwiny i inne zimowe obrazki. Wcześniejsze zeszyty, w których można rysować do woli możecie podejrzeć TUTAJKoty, żaby i inne zwierzęta oraz Smoki, roboty i inne różności.

Mikołaje, pingwiny i inne zimowe obrazki to nauka rysowania i dobra zabawa dla młodszych dzieci. W świątecznej odsłonie rysowanie zajmie dużo czasu ponieważ dzieci mają do wyboru aż 38 obrazków.

Mogą to być na przykład:

  • postacie: Mikołaj, Ania, Renifere, ale też Narciarka, Eskipos czy Yeti albo
  • przedmioty: świeczka, sweter, choinka, ozdoby świąteczne czy słodkie pierniki lub pierogi.

Rysowanie Krok po Kroku jest bajecznie proste

Podobnie jak wydanych wcześniej książeczkach i tym razem tworzenie jest proste i fajnie zorganizowane. Dzieci poczują się pewne swoich umiejętności i dumne ze swoich dzieł. Jestem o tym przekonana. Jedna strona to Krok po Kroku instrukcja stworzenia obrazka. Natomiast strona obok to miejsce, które czeka na wykonany przez naszą pociechę obrazek. Miejsce to nie jest jednak zupełnie puste, a delikatnie udekorowane, przygotowane na towarzystwo głównej rysowanej przez dziecko postaci. Wszystko kolorowe, radosne, „uśmiechnięte”, świąteczne. Mój syn z przyjemnością wymalował pół zeszytu, korzystając z opisanych trików. Mimo, że wiek przedszkolny już za nim, to bawił się znakomicie.

Zerknijcie na przykładowe ilustracje poniżej:

Świąteczne obrazki

Polecam serię Rysowanie Krok po Kroku dla dzieci w wieku przedszkolnym na mikołajkową niespodziankę. Cena bardzo przystępna, a będzie rysowanie!

Rysowanie Krok po Korku – Mikołaje, pingwiny i inne zimowe obrazki, praca zbiorowa, wydawnictwo Wilga, 80 stron, wiek 3-5 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *