Niesamowita Betty
3 - 5,  3 +,  Dla dzieci,  Dzieci,  Emocje i Obyczaje,  Przygodowe

Niesamowita Betty – historia o nieskrępowanej zabawie i o tym, co z niej wynika

Poznajcie niesamowitą Betty i jej pełen energii, dziecięcy temperament. Niesamowita Betty to bogato ilustrowana książka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Maluchy poznają historię dziewczynki, która zawsze ma wiele do zrobienia. Mimo sugestii rodziców, aby choć na moment zwolniła, stale jest w akcji. Jestem pewna, że mali czytelnicy doskonale zrozumieją Betty i polubią tę barwną bohaterkę. To oczywiste, że każdy przedszkolak ma wiele spraw do załatwienia, to tu i teraz.

Ważną częścią opowieści o Betty jest jej pies Frank, który strasznie się pobrudził. Przed wizytą przyjaciółki Mae, Betty musi go wykąpać. I wtedy wszystko się dzieje na raz. Bańki, popcorn, brokat, woda… Sami przekonajcie się jaka to super zabawa.

Niesamowita Betty jest kolorowo zilustrowana. Każda stronica kipi emocjami. Wasze dzieci będą się świetnie bawić i wertować tę książkę po wielokroć. Historia Betty to inspiracja i zachęta do dobrej, nieskrępowanej zabawy. Obudzi w dzieciach kreatywność jak również ochoty na psoty. Nie ma nic lepszego na świecie niż zabawa! Na bułeczkę z cynamonem! Uwielbiam mieć coś do roboty! – mówi Betty

Co czeka na końcu opowieści? Przeczytajcie koniecznie swoim dzieciom i nie zapomnijcie powiedzieć im dlaczego są wyjątkowe właśnie takie jakie są.

Autorką Niesamowitej Betty jest amerykańska aktorka i producentka Reese Witherspoon, dlatego przyznam, że byłam Betty ciekawa. Zamysł uświadomnienia dzieciom poprzez tę historię, że wszystko jest możliwe udał się doskonale.

Niesamowita Betty, Reese Witherspoon, wydawnictwo Wilga, 32 strony, oprawa twarda, wiek 3+

Super dziewczyńskie przygody znajdziecie również w książce Gaja z Gajówki – Chatka w sercu lasu – recenzja

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *